Prysznice ze szkła

Wykonujemy nowoczesne kabiny prysznicowe na zamówienie. Dopasowujemy projekt się do pomieszczenia, jego kształtów i wymiarów. Tworzymy przegrody prysznicowe oraz pojedyncze ścianki szklane.

Nasze produkty przede wszystkim służą do wykończenia łazienki w domu czy mieszkaniu. Tworzymy również rozwiązania dla potrzeb lokali użyteczności publicznej, w firmach czy zakładach produkcyjnych.

Wykorzystujemy materiały z trwałego i bezpiecznego szkła. Wykonane przez nas kabiny prysznicowe są odporne na wilgoć.

Obramowanie kabiny

Wykończenie kabiny zależy od życzenie klienta. Montujemy zarówno stylizowane ramy z aluminium lub ze stali nierdzewnej. Oczywiście oferujemy również rozwiązanie w systemie bezrymowym montowane przy użyciu łączników i kształtek. Ważny aby użyć elementów z metali nierdzewnych, które ze względu na zaleganie wody mogę szybciej ulegać korozji.

Cechy prysznica ze szkła

Główną cechą jest wykorzystanie solidnych materiałów. Trwałe i bezpieczne szkło to podstawa sukcesu. Oczywiście proponujemy dodatkowe efekty jak zabezpieczenie kabiny środkiem antysmugowym. W budowie ramy dobieramy produktach sprawdzonych światowych producentów – zapewniamy w ten sposób najwyższą trwałość oraz świeżość.

Kabiny prysznicowa nr 1
Kabiny prysznicowa nr 2

Wykańczasz łazienkę? Stworzymy kabinę dla Ciebie

Zadzwoń