Nowoczesne balustrady szklane

Oferujemy szeroki wybór balustrad ze szkła. Wykonujemy najróżniejsze projekty na życzenie klienta, dostarczając produkt tylko i wyłącznie najwyższej jakości. Nasze produkty są trwałe i bezpieczne dla codziennego użytkowania, a dzięki nowoczesności zachwycą każdego Twojego gościa. Balustrada składa się z dwóch szkieł: hartowanego i zaminowanego. Grubość tafli to najczęściej 17-19 mm.

Zajmujemy się zarówno projektowaniem, tworzeniem jak i montażem balustrad szklanych. Zajmujemy się zarówno projektowaniem, tworzeniem jak i montażem balustrad szklanych. Tworzymy balustrady z różnego rodzaju szkła: najpopularniejszego. Wykończenie poręczy na życzenie klienta: drewno, metal czy stal nierdzewna.

Balustrady szklane zewnętrzne

Balustrady szklane zewnętrzne

Odporność materiału na warunki atmosferyczne i wykorzystanie stali nierdzewnej do wykończenia poręczy gwarantuje wytrzymałość projektu.

Balustrady szklane zewnętrzne ze szkła chartowanego najczęściej sprawują funkcję balustrady balkonowej.

Balustrady szklane wewnętrzne

Nowoczesny styl balustrad zapewni Twojemu wnętrzu niepowtarzalny charakter. Balustrada szklana wewnętrzna jako wykończenie antresoli czy balustrada oddzielająca schody to fantastyczny sposób na zwiększenie powierzchni wnętrza oraz bezpieczeństwa w domu.

Balustrady szklane wewnętrzne

 

Dzięki precyzji wykonania i uniwersalnemu wyglądowi nasze balustrady szklane idealnie nadają się zarówno dla biur i domu. Pasują wszędzie tam gdzie liczą się oryginalność i nowoczesność.

Sprawdź pełną ofertę, zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. Naszą działalność prowadzimy w Bydgoszczy oraz na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Potrzebujesz balustrady szklanej?

Zadzwoń po darmową poradę