Ścianki szklane tworzone przez konstrukcjeszklane.com.pl to najwyższa jakość. Zapewnią przejrzystość i nasłonecznienie każdego pomieszczenie. Nadają unikatowy i niepowtarzalny charakter, cechują się nowoczesnością. Ścianki ze szkła stanowią również efektywną barierą akustyczną i przy wykorzystaniu faktury optyczną. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, dużych powierzchni biurowych czy korporacyjnych biurowcach. Do zastosowania domowego najczęściej wykonujemy ścianki szklane na wymiar, które dopasują się nawet do nietypowej konstrukcji lokalu. Grubość szklanej tafli zapewni wytrzymałość i bezpieczeństwo konstrukcji.

Ścianki ze szkła – Bydgoszcz / Warszawa / Gdańsk / Szczecin

Działamy w obrębie praktycznie całej północnej Polski. Dzięki obecności oddziałów w Szczecinie i Bydgoszczy nie stanowi dla nas przeszkód dojazd do Warszawy czy Gdańska. Wykonaliśmy szereg projektów na terenie Trójmiasta i okolic.

Szklane ścianki działowe na wymiar

Wybierając ścianki ze szkła należy wziąć pod uwagę: kolor, wymiar, grubość oraz styl szkła. Jest to dobre rozwiązanie również dla zakładów usługowych, sklepów, restauracji czy centrum handlowych, czyli wszędzie tam gdzie liczy się designerski i praktyczny wygląd. Specjalnie przystosowane ścianki szklane wykonywane na wymiar mogą być montowane jako przesuwne czy działowe. Nasze projekty wpisują się w styl ścian loftowych.

ścianka szklana
ścianki szklane

Masz swój własny projekt ścianki szklanej?

Skontaktuj się